Úřední deska

Očkování Covid-19

Krizový štáb Jindřichova Hradce spolu s jindřichohradeckou nemocnicí a Fakultou managementu VŠE pracuje na stavbě vysokoprůtokového vakcinačního centra. To se začalo stavět v aule Fakulty managementu a počítá se s jeho spuštěním na začátku února letošního roku. Vše ale bude záležet na dodávkách vakcín.

V první vlně se bude očkování týkat lidí starší 80 let. Pro hladký průběh vakcinace doporučujeme registrovaným seniorům, aby s sebou na očkování měli doprovod. Pokud je to možné, je dobré mít předem vyplněný informovaný souhlas, který celý proces očkování, co se týká administrace, urychlí.

Aktuální informace o průběhu očkování najdete na webu města nebo nemocnice. Zde https://www.jh.cz/cs/aktuality/na-fakulte-managementu-vse-se-zacalo-stavet-vakcinacni-centrum.html najdete souhrnný článek o všem, co se očkování v Jindřichově Hradci týká.

Do té doby, než bude spuštěné vakcinační centrum na Fakultě managementu, se očkuje v jindřichohradecké nemocnici v přízemí pavilonu D v prostorách urologické ambulance. Prosíme registrované seniory, aby dodržovali objednané časy očkování a přicházeli maximálně 5 nebo 10 minut předem.

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
nemjh-informovany-souhlas-ockovani-covid-19.pdf Informovaný souhlas 149.6 Kb